2e klasse 1

Datum Thuis Uit Uitslag
18-12-2021 RKZVC JO19-1 Ruurlo JO19-2 5 - 2
18-12-2021 SP Lochem JO19-2 FC Winterswijk JO19-2 0 - 5
18-12-2021 Longa '30 JO19-2 DEO JO19-1 1 - 6
18-12-2021 Sprinkhanen JO19-1 DZC '68 JO19-2 -
18-12-2021 DZC '68 JO19-4 SC Doesburg JO19-1 4 - 3
18-12-2021 AZSV JO19-2 FC Dinxperlo JO19-1 2 - 1
11-12-2021 DEO JO19-1 RKZVC JO19-1 1 - 3
11-12-2021 DZC '68 JO19-2 DZC '68 JO19-4 5 - 2
11-12-2021 SP Lochem JO19-2 FC Dinxperlo JO19-1 1 - 2
11-12-2021 Longa '30 JO19-2 Sprinkhanen JO19-1 3 - 0
11-12-2021 SC Doesburg JO19-1 AZSV JO19-2 4 - 1
11-12-2021 FC Winterswijk JO19-2 Ruurlo JO19-2 1 - 1
04-12-2021 RKZVC JO19-1 SC Doesburg JO19-1 6 - 1
04-12-2021 Ruurlo JO19-2 Longa '30 JO19-2 4 - 3
04-12-2021 AZSV JO19-2 DZC '68 JO19-2 1 - 5
04-12-2021 FC Dinxperlo JO19-1 FC Winterswijk JO19-2 1 - 0
04-12-2021 Sprinkhanen JO19-1 DEO JO19-1 -
04-12-2021 DZC '68 JO19-4 SP Lochem JO19-2 0 - 1
27-11-2021 DEO JO19-1 DZC '68 JO19-4 3 - 2
27-11-2021 Longa '30 JO19-2 RKZVC JO19-1 1 - 1
27-11-2021 SC Doesburg JO19-1 Ruurlo JO19-2 1 - 4
27-11-2021 DZC '68 JO19-2 FC Dinxperlo JO19-1 -
27-11-2021 FC Winterswijk JO19-2 Sprinkhanen JO19-1 4 - 1
27-11-2021 SP Lochem JO19-2 AZSV JO19-2 1 - 1
20-11-2021 Ruurlo JO19-2 DEO JO19-1 1 - 7
20-11-2021 RKZVC JO19-1 DZC '68 JO19-2 1 - 2
20-11-2021 FC Dinxperlo JO19-1 SC Doesburg JO19-1 3 - 1
20-11-2021 Sprinkhanen JO19-1 SP Lochem JO19-2 -
20-11-2021 DZC '68 JO19-4 Longa '30 JO19-2 -
20-11-2021 AZSV JO19-2 FC Winterswijk JO19-2 1 - 2
13-11-2021 DEO JO19-1 FC Dinxperlo JO19-1 3 - 4
13-11-2021 DZC '68 JO19-4 Ruurlo JO19-2 2 - 2
06-11-2021 Ruurlo JO19-2 Sprinkhanen JO19-1 1 - 5
06-11-2021 RKZVC JO19-1 DZC '68 JO19-4 2 - 1
06-11-2021 Longa '30 JO19-2 AZSV JO19-2 1 - 0
06-11-2021 SC Doesburg JO19-1 FC Winterswijk JO19-2 2 - 3
06-11-2021 DZC '68 JO19-2 SP Lochem JO19-2 6 - 1
30-10-2021 SP Lochem JO19-2 Longa '30 JO19-2 0 - 5
30-10-2021 AZSV JO19-2 DEO JO19-1 1 - 0
30-10-2021 FC Dinxperlo JO19-1 RKZVC JO19-1 3 - 1
30-10-2021 Sprinkhanen JO19-1 SC Doesburg JO19-1 1 - 0
30-10-2021 FC Winterswijk JO19-2 DZC '68 JO19-2 3 - 3
23-10-2021 DEO JO19-1 FC Winterswijk JO19-2 0 - 2
23-10-2021 Ruurlo JO19-2 DZC '68 JO19-2 2 - 5
23-10-2021 RKZVC JO19-1 SP Lochem JO19-2 3 - 1
23-10-2021 Longa '30 JO19-2 SC Doesburg JO19-1 1 - 4
23-10-2021 Sprinkhanen JO19-1 AZSV JO19-2 1 - 1
23-10-2021 DZC '68 JO19-4 FC Dinxperlo JO19-1 0 - 3
16-10-2021 Ruurlo JO19-2 AZSV JO19-2 7 - 3
09-10-2021 DZC '68 JO19-2 Longa '30 JO19-2 2 - 3
09-10-2021 AZSV JO19-2 RKZVC JO19-1 4 - 2
09-10-2021 FC Dinxperlo JO19-1 Sprinkhanen JO19-1 5 - 2
09-10-2021 SC Doesburg JO19-1 DEO JO19-1 0 - 1
09-10-2021 FC Winterswijk JO19-2 DZC '68 JO19-4 9 - 1
09-10-2021 SP Lochem JO19-2 Ruurlo JO19-2 5 - 3
02-10-2021 DEO JO19-1 DZC '68 JO19-2 4 - 1
02-10-2021 RKZVC JO19-1 FC Winterswijk JO19-2 3 - 4
02-10-2021 Longa '30 JO19-2 FC Dinxperlo JO19-1 1 - 6
02-10-2021 SC Doesburg JO19-1 SP Lochem JO19-2 2 - 1
02-10-2021 DZC '68 JO19-4 Sprinkhanen JO19-1 2 - 3
25-09-2021 SP Lochem JO19-2 DEO JO19-1 3 - 5
25-09-2021 FC Dinxperlo JO19-1 Ruurlo JO19-2 5 - 0
25-09-2021 Sprinkhanen JO19-1 RKZVC JO19-1 4 - 1
25-09-2021 DZC '68 JO19-2 SC Doesburg JO19-1 2 - 5
25-09-2021 FC Winterswijk JO19-2 Longa '30 JO19-2 3 - 0
25-09-2021 AZSV JO19-2 DZC '68 JO19-4 2 - 1
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!